czwartek, 9 sierpnia 2018

Wycieczka z dziećmi - Megalandia w Przewłoce

W jeden w ciut mniej upalnych dni wybraliśmy się z dziećmi do Megalandii w Przewłoce koło Ustki. Przywitał nas ogromny puchaty miś!


Zdecydowanie nie polecam tego miejsca w dni z temperaturą 30 stopni, bo jest tam zbyt sucho. Zapytałam pana w kasie, czy w godzinę obejdziemy cały teren. Odpowiedział, że chyba biegnąc, bo teren jest bardzo duży. Tymczasem - obeszliśmy go w jakieś pół godziny spacerkiem, o wiele więcej czasu spędzając na placu zabaw z pięcioma dużymi dmuchanymi zamkami, które są w cenie wejściówki i to one były największą atrakcją Megalandii dla moich 2- i 6-latka :).Świetnym pomysłem na zajęcie dzieci są ogromne klocki, z których mogą budować całe ściany czy wieże. Między drzewami rozwieszone są hamaki, których niestety przy dwójce urwisów nie mieliśmy okazji wypróbować. Jest też kawałek wysypany piaskiem plażowym, z leżakami itp.

Na terenie znajduje się mały sklepik z frytkami i zapiekankami - za to plus. Minus jednak za brak lodów - w taki upał powinny być jakiekolwiek :).


Trochę się rozczarowałam tym miejscem, ale pewnie dlatego, że mam porównanie z Parkiem Jurajskim w Łebie czy Sea Parkiem w Sarbsku. To zdecydowanie początki Megalandii - potencjał na pewno jest i być może odwiedzimy ją ponownie za jakiś czas, gdy się nieco rozbuduje lub przybędzie figur. Nie mniej cena przystępna i na krótką wycieczkę na pewno warto :).

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...