niedziela, 17 lipca 2016

Wakacje z dziećmi

Nasze przedszkole ma w tym roku dyżur w lipcu. Na sierpień można było zapisać dziecko do innych dyżurujących. Chciałam jednak, żeby Adi odpoczął od tych ciągłych katarów, które męczyły go przez cały rok, oraz z racji tego, że w czerwcu spodziewaliśmy się drugiego dziecka, postanowiłam zostawić Adriana na wakacje w domu. Już widzę, że była to dobra decyzja - proces aklimatyzacji z nowym członkiem rodziny przebiega pomyślnie :). Adi jest wspaniały jako starszy brat, bardzo pomocny, opiekuńczy. Do tej pory był w centrum uwagi, której wymagał zresztą bardzo dużo i bałam się trochę, jak będzie reagował choćby na to, że musi na coś poczekać. Na szczęście jest super, chociaż nie łatwo jeśli chodzi o 'wyrabianie się ' gdziekolwiek na czas. A ten przy dwójce dzieci upływa w zastraszającym tempie.

Obecnie na spacery rodzinne wychodzimy na dwie fury, bo dziadek przerobił autko Adriana, dodając nowe akumulatory i teraz mały rajdowiec może jeździć bez przerwy przez 3 godziny. Powiedzenie, że dziewczyny lecą na furę jest nadal aktualne :)4 komentarze:

 1. Jej jaka fura...

  U nas Starszy jest cały lipiec w domu bo nie puściła go do przedszkoli dyzurujacych. Aktualnie z babcia wyjechał na kilka dni. Jest fajnie choć syn dopytuje kiedy do przedszkola pójdzie i ze tęskni za swoją panią. .

  W sierpniu wraca do swojej grupy bo akurat dyżur ma nasze przedszkole

  OdpowiedzUsuń
 2. fajna fura :-)
  ile coś takiego kosztuje?
  to świetnie, że Adi jest takim dobrym bratem i na szczęście u nas jest podobnie i chyba niepotrzebne były obawy?
  choć znajomi mówią, że relacje psują się dopiero jak młodsze dziecko zaczyna chodzić?
  ale u nas i u Was będzie git ;-)

  pozdrowienia
  M.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Coś koło 500zł, to prezent od wujka :). Też myślę, że zobaczymy jak młodsze będą podbierać zabawki starszych braci, wtedy się okaże :)

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...